Drobečková navigace

Úvod > Okolí > Akce v okolí

Akce v okolí


Ventolin

Datum konání
Typ

Ventolin je acid - techno - house - mystic - hymnic - nerdy - live elektronics kapela složená z robotů a dirigenta

Více

Alkehol & Promile v R Klubu

Datum konání
Typ

Alkehol je česká rocková hudební skupina. Vznik si muzikanti datují na rok 1992, i když nápad na založení skupiny se objevil již v roce 1991, kdy se Ota Hereš a Petr Buneš, tehdy kytaristé thrashmetalové skupiny Kryptor, rozhodli složit ne-trashmetalové písně s hospodskými texty.

Více

Komunál / Morčata na útěku / AC/DC Czech Revival

Datum konání
Typ

Tradiční a velmi popularní únorový večírek.Tentokrát s kapelami KOMUNÁL,MORČATA NA ÚTĚKU,AC/DC CZECH REVIVAL

Více

Poličská Dvoustovka

Datum konání
Typ

Přátelé, kamarádi, milovníci hudby a poličského piva, rádi bychom vás pozvali na neopakovatelnou akci, která se uskuteční 23.2. v Divadelním klubu v Poličce. Letos totiž oslavíme 200 let divadelnictví v Poličce. Tento milník trvající déle než vláda Lucemburků a Jagellonců na našem území se datuje do roku 1819, kdy několik divadelních nadšenců i přes odpor tehdejšího rakousko-uherského establishmentu získalo svolení na chrudimském hejtmanství a téhož roku v Poličce odehrálo první divadelní představení. V sobotu 23.2. tuto událost oslavíme bohatým hudebním programem, kdy se až 200 končetin našich talentovaných umělců, napříč žánry, pokusí získat si vaše srdce a rozpohybovat vás do pohybů, které jste ani netušili, že zvládnete. Pokud toto chcete zažít, čeká vás jeden snadný, přesto mnohými nesplnitelný úkol, a to dojít a užít si to s námi. Těšíme se na vás! Seznam hrdinů, kteří vás večerem provedou: DIRTY WAY DOTT Rybana REVOLUCE Prinzesschen, SCREAMING Notorest band Happeace Hlehlen Apetitt Bohdana Sejkorová David Pavliš a další vystupující jsou v jednání... Vstupné: 50 Kč Zobrazit míň

Více

The Australian Pink Floyd Show

Datum konání
Typ

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW ALL THAT YOU LOVE Po oslavě ke 30-ti letům na světových podiích se nejslavnější tributní “Pink Floyd”  kapela vrací do Čech s novou show pro rok 2019. V rámci své All That You Love tour zavítá 26.2.2019 do Pardubic a 27.2.2019 do Brna, kde představí nesmrtelné písně Pink Floyd, které nejvíce znamenají jak pro kapelu, tak i pro samotné fanoušky Pink Floyd po celém světě. Uslyšíte skladby ze všech etap a hudebních cest kultovních Pink floyd a kapela tak posílí svou oddanost k dědictví Barretta, Waterse, Gilmoura, Wrighta a Masona se svojí show, která odkazuje k legendární produkci Pink Floyd. S využitím nejmodernějších osvětlení, videí, laserů, nafukovacích postav a neuvěřitelného živého zvuku, který je již standardem všech představení TAPFS, slibuje tato celosvětově uznávaná show nezapomenutelný audio-vizuální zážitek. The Australian Pink Floyd Show je jednou z nejstarších a nejdéle fungujících tributních kapel a rozhodně patří k těm nejslavnějším. Ohromující hudební produkce se zaměřením na hudební a vizuální detail, učinily z této show jeden z nejžhavějších hudebních artiklů na hudební scéně vůbec. The Australian Pink Floyd Show se již několikrát objevili v televizích, hudebních časopisech, dokumentárních filmech a knihách o Pink Floyd, byli nesčetněkrát vyzdviženi v prestižních hudebních médiích i novinách, mj. v The Times či The Guardian.

Více

Vojtěch Dyk & B-SIDE BAND bandleader Josef Buchta

Datum konání
Typ

VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND bandleader Josef Buchta osmnáctičlenný big band za zády zpěváka a herce Vojtěcha Dyka

Více

KONCERT ”NEZMAŘI a POUTA”

Datum konání
Typ

Společný koncert dvou generací předních folkových kapel. Nezmaři navíc do Pardubic přivezou a pokřtí zbrusu nový zpěvník, který je zmapováním uplynulých 40ti let nepřehlédnutelného hraní a zpívání Nezmarů. Kmotry křtu budou právě 15tiletá Pouta.

Více

Koncert Nezmaři a Pouta

Místo
Hronovická 406, Zelené Předměstí, 53002 Pardubice
Datum konání
Typ

Koncert dvou předních folkových kapel - českobudějovických Nezmarů, kteří přivezou pokřtít svůj zbrusu nový zpěvník; a jejich hostů - skupiny Pouta.

Více

Datum konání
Typ

Více

Elektronická komunikace s finančními úřady

vracovice-orlov.cz
EOP - informacni letak obce.doc

19. 2. Patrik

Zítra: Oldřich

Návštěvnost stránek

094100

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3